نمونه رزومه کاری پزشک عمومی

به همراه آموزش نحوه نوشتن رزومه

ساخت رزومه کاری در 10 دقیقه
نمونه رزومه پزشک عمومی
برای مشاهده اطلاعات رزومه کلیک کنید
5
میانگین امتیاز نمونه رزومه
762
 نفر به این رزومه امتیاز داده‌اند

نحوه نوشتن رزومه پزشک عمومی

رزومه پزشک، بایستی توانایی داوطلب در ارزیابی­‌ها، تشخیص و درمان بیماران را بطور موثر نشان دهند. پزشکان بایستی در مهیا ساختن مراقبت از بیمارانی که نیاز به خدمات دارند، ماهر باشند. یک رزومه برنده پزشک بایستی دانش پزشکی، تخصص و نیز دستاوردهای کلیدی داوطلب را نشان دهد. این رزومه بایستی توانایی داوطلب در افزایش اعتماد بیماران به پزشک را که سبب بوجود آمدن تجربه مثبت بیماران می‌شود برجسته کند. با استفاده از رزومه تست شده و با رعایت این نکات مفید در مورد ساخت رزومه کاری، در یافتن شغلی که مدنظر شماست موفق خواهید بود.

نمونه خلاصه نمایه

بزرگترین دستاورد‌ها و ویژگی‌های خود را در اینجا برجسته کنید. به یاد داشته باشید تا جایی که ممکن است از فعالیت‌ها و ویژگی‌های قوی خود استفاده کنید. پزشکان بایستی دارای دانش فوق‌العاده در زمینه تخصصی مربوط به خود باشند. ویژگی‌­های اساسی را برجسته نمایی کنید که بطور کارآمد و موثر، صلاحیت‌­ها و دستاوردهای تعیین کننده موقعیت یک پزشک ویژه را نشان می­‌دهند. به نمونه زیر توجه کنید.

پزشک مجرب با اشتیاق و فداکاری برای کمک به افراد بیمار. ماهر در فراهم کردن زمینه مراقبت بهینه از بیمار و کمک به بیماران برای دستیابی به زندگی سالمتر. توانمند در زمینه برقراری ارتباط با بیماران، خانواده­‌ها، پزشکان و پرستاران. متعهد به بروز ماندن در زمینه‌های پزشکی و سلامت و با هدف ارائه خدمات به بیماران با بالاترین سطح مراقبت. به کار آوردن حس فداکاری، مهارت و تمایل جهت تاثیرگذاری مثبت در زندگی دیگران.

نمونه سابقه کار

 همه پست‌های مربوط به پزشک، یا پست‌هایی که وظایف و یا مهارت‌های لازم را برای موقعیت پزشک دارند را فهرست کنید . به یاد داشته باشید که از افعال عملی قوی استفاده کنید و به دستاوردهای خاص شغلی اشاره کنید که ثابت می‌کند شما یک نامزد عالی هستید.

  • 10 سال خدمت رسانی به عنوان پزشک متخصص در بیمارستان تریتا.
  • کار گروهی با افراد حرفه‌­ای در دیگر زمینه‌های پزشکی، جهت تقویت مراقبت از بیمار.
  • استفاده از فعالیت‌های هنری جهت کمک به سلامتی بیماران.
  • خدمت به همه بیماران خود به عنوان مشاور بهداشت و سلامت.
  • آگاه بودن در مورد آخرین پیشرفت­‌های علمی در زمینه پزشکی برای ارائه بهترین روش‌های مراقبت.

نمونه بخش آموزش

 تمام مدارک و گواهینامه‌ها را در این بخش از رزومه لیست کنید. هر افتخاری یا برتری را نیز باید در اینجا ذکر کرد. اگر دارای مدرکی بالاتر از مدرک لیسانس داشتید، می‌توانید مدرک دبیرستان خود را قید نکنید.

نمونه بخش مهارت‌­ها

 رزومه یک پزشک برجسته، تعدادی از مهارت‌های چشمگیر را شامل می‌شود که یک کارفرما در جستجوی آن در رزومه متقاضی می‌باشد. برای این که داوطلبی قوی باشید، بایستی خودتان را بعنوان پزشکی با انگیزه، با توانایی فراهم کردن بالاترین سطح مراقبت از بیمارانتان معرفی کنید. مطمئن شوید که مهارت‌­های مهم شغلی‌تان را گنجانده­‌اید. به مثال زیر توجه کنید.

  • مهارت‌­های ارتباطات عالی
  • دانش کالبد شناسی و فیزیولوژی
  • تضمین کیفیت
  • روش­‌های مراعات اصول بهداشت
  • راهنمایی‌­های ایمنی

پزشک چه کار می‌‌کند؟

 پزشکان افراد حرفه‌­ای در زمینه پزشکی هستند، که در زمینه‌­های تخصصی آموزش دیده­‌اند تا به مراقبت پزشکی از بیماران بپردازند. پزشکان در مورد سلامتی، حال خوب، پیشگیری از بیماری و کالبد شناسی انسان آگاهی دارند. پزشکان بایستی دارای مهارت‌­های برقراری ارتباط خوب و نیز تجربه ارزشمند جهت فراهم ساختن مراقبت بهینه از بیماران در زمینه کاری مربوط به خود باشند. متقاضی ایده‌آل دارای مدرک تحصیلی مناسب پزشکی هست.آن‌­ها بایستی امتیازها و گواهی­‌های مناسب و مورد نیاز برای بکار گیری در حوزه خود را دریافت کنند.

ساخت رزومه در 10 دقیقه