درباره ما

“هدف ما کمک کردن به کارجویانی می‌باشد که می‌خواهند در شغل و حرفه خود پیشرفت کنند. ما دوست داریم به افراد کمک کنیم تا با حوصله شغل خود را پیدا کنند و خیلی سریع استخدام شوند.”

اطلاعات مختصر
در CvResume.ir، ما معتقدیم که یک رزومه کاری حرفه‌ای باید خیلی سریع و ساده ساخته شود. در حقیقت، ما همیشه از یک سیستم‌ رزومه‌ساز خیلی سریع و آسان به کار گرفته‌ایم و تا الان نتایج خوبی را به طور مداوم بدست آورده‌ایم.

همه این‌ها در سال 1397 شروع شد، هنگامی که ما یک وبسایت معمولی را راه اندازی کردیم که رزومه‌ را در فرمت خیلی ساده طراحی می‌کرد. چند ماه پس از راه‌اندازی ، ما یک اتفاق عجیبی را مشاهده کردیم. اکثر مردم برای ساختن رزومه فقط از سایت ما استفاده می‌کردند.

در تلاش برای ارائه ارزش بیشتر به کاربران، تصمیم گرفتیم که فقط در ساخت رزومه کاری تخصص داشته باشیم. دانستن اینکه مدیران استخدام امروزی سخت‌تر از همیشه هستند. ما ساعت‌های بیشماری را به مطالعه رزومه‌های کاری موفق اختصاص داده‌ایم، بررسی نمونه رزومه‌ای که توسط متخصصان مورد نقد و بررسی قرار گرفته و محتوای رزومه از طریق فرآیند آزمایشی مورد بررسی قرار داده‌ایم.

نتیجه مطالعات؟ ما فهمیدیم که ساختن یک رزومه کاری، یک علم است نه یک هنر. ما آموخته‌ایم که ساختاری دقیق و مجموعه‌ای از قوانین وجود دارد که مدیران استخدام کننده هنگام تماس با کارجویان به آنها توجه می‌کنند.

از آن زمان، ما CvResume.ir را راه‌اندازی کردیم، که از این ساختارهای دقیق رزومه کاری حرفه‌ای و "اصول رزومه نویسی" استفاده می‌کند تا به شما امتیاز بیشتری را برای رقابت در بین دیگر کارجویان بدهد تا سریعتر استخدام شوید.

تاکنون، ما به تعداد زیادی از مردم کمک کرده‌ایم تا بتوانند رزومه‌های کاری موفقی را بسازند، و همچنین به کسانی هم برای استخدام در شرکت‌های بزرگ، دانش بنیان و استارت‌آپی کمک می‌کنیم.

+50,000
رزومه ساخته شده
+40,000
ثبت نام کاربران