نمونه رزومه مدیر کلینیک

مشاهده نمونه رزومه
5
امتیاز نمونه رزومه
1002
 نفر

نحوه نوشتن رزومه مدیر کلینیک

یک مدیر کلینیک باید در انجام چند کار هم زمان ماهر باشد چون در این موقعیت شغلی، آن‌ها به نظارت بر گستره وسیعی از فرآیندهای مربوط به مراقبت‌های بهداشتی نیاز دارند.

یک متقاضی ایده‌آل برای مدیر کلینیک باید دارای روابط عمومی بسیار بالایی باشد. رزومه مدیر کلینیک باید مهارت‌های رهبری بسیار عالی و دانش برتر فرآیندهای اجرایی را به صورت ویژه مشخص کند .

با استفاده از رزومه تست شده و با رعایت این نکات مفید در مورد ساخت رزومه کاری خود، در یافتن شغلی که مدنظر شماست موفق خواهید بود.

نمونه خلاصه شرح و حال

بزرگ­ترین دستاوردها و ویژگی­‌های خودتان را در این قسمت، بصورت پر رنگ نشان دهید. به یاد داشته باشید که به هر میزان که می‌­توانید، از افعال عملی قدرتمند فراوان و اطلاعات ویژه شغلی، استفاده کنید. مدیران کلینیک، نقشی مهم درمراکز درمانی ایفا می‌­کنند. هم­چنین ویژگی‌­های اساسی خود را برجسته نماید که بطور کارآمد و موثر صلاحیت‌­ها و دستاوردهای مهم شما را نشان می­‌دهند. نمونه زیر را ببینید:

 مدیر کلینیک باتجربه و متخصص، دارای تجرب‌ه­ای ارزشمند در هر دو زمینه خدمات سلامتی شخصی و بخش‌­های بیمارستان. با توانایی اداره مرکز مراقبت بیماران با دقت و سرعت بالا. ارائه حمایت کیفی از همه پرستاران ، پزشکان و پرسنل پزشکی. حفظ یکپارچگی و حریم خصوصی بیماران با نگه داشتن همه پرونده‌ها به طور کاملا محرمانه. دارای اشتیاق و هیجان برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر در موفقیت مرکز پزشکی و در نتیجه در مراقبت عالی از بیماران.

نمونه سابقه کار

 تمامی موقعیت‌­های مربوط به مدیر کلینیک یا موقعیت­‌های دارای وظایف قابل واگذاری و یا مهارت‌­های لازمی که برای موقعیت مدیر کلینیک، مورد نیاز هستند، را در این قسمت فهرست­ بندی کنید. به یاد داشته باشید که افعال عملی قدرتمند بسیاری را استفاده کنید و نیز، دستاوردهای ویژه شغلی را ذکر کنید تا ثابت کنید که داوطلب عالی و کاملی هستید. به نمونه زیر توجه کنید:

 • ارائه خدمات مدیری با کیفیت بالا برای یکی از شلوغ­ترین مراکز پزشکی در منطقه
 • همکاری با تمامی کارکنان، جهت اطمینان یافتن از به­ درستی و به موقع انجام شدن تمامی وظایف اداری
 • برسی کردن تمامی اسناد بیماران شامل پر کردن و تنظیم صورت حساب و بیمه
 • هماهنگ کردن برنامه‌­های دوره انترنی برای دانشجویانی­ که در جستجوی کار بالینی در منطقه هستند.
 • هماهنگ کردن ماهیانه تمرین اطفا حریق برا رعابت قواعد ایمنی
 • راهنمایی برای تمامی کارکنان جدیدالورود
 • هماهنگ کردن با رییس­‌های تمامی بخش‌­ها، جهت اطمینان یافتن از شرکت کارکنان در خدمات الزامی

نمونه بخش آموزش

تمامی مدارک و گواهی­‌ها را در این قسمت، فهرست ­بندی کنید. هر نوع امتیاز یا برتری، بایستی در این قسمت از رزومه، یادداشت شود. اگر دارای مدرکی بالاتر از مدرک لیسانس داشتید، می‌توانید مدرک دبیرستان خود را قید نکنید.

نمونه بخش مهارت‌­ها

رزومه مدیر کلینیک شامل تعدادی از مهارت‌های تاثیرگذار خواهد بود که کارفرما به دنبال آن است. برای اینکه به عنوان یک نامزد قوی در نظر گرفته شود باید خود را به عنوان یک فرد با استعداد و سخت کوش معرفی کنید، که مایل و قادر به کار در یک محیط بسیار سریع است . دقت کنید که مهارت‌های خاص شغلی را نیز ذکر کنید. به مثال زیر توجه کنید:

 • مدیریت چند کار به صورت همزمان
 • مهارت‌ اداری و دفتری
 • مهارت­ روابط عمومی
 • مهارت­ مدیر و رهبری

مدیر کلینیک چه کارهایی را انجام می­‌دهد؟

مدیران کلینیک، مسئول برنامه ریزی و سرکشی پیاپی از جنبه­‌های اداری مربوط به خدمات سلامتی و بخش­‌های بیمارستان هستند. آن­ها در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌­ها، برنامه‌­های پزشکی دانشگاهی، خانه‌ی سالمندان و سایر مراکز مراقبت از بیمار کار می‌کنند. مدیران کلینیک دارای چیدمانی از وظایف هستند که ممکن است شامل سرکشی کردن از کارکنان، استخدام کارمندان و سازماندهی برنامه‌­های کاری کارمندان، مدیر تدارکات، فهرست اموال و سرکشی کردن از دسته­ بندی ها در بخش­‌های بیمارستان باشد. داوطلب مورد نظر بایستی حداقل دارای درجه کارشناسی در حوزه مربوط به مراقبت سلامتی باشد. بسیاری از موقعیت­‌ها نیازمند درجه کارشناسی ارشد هستند تا در بعضی از امتیازات در طول فرایند استخدام بکار گرفته شوند.