آشنایی با رزومه و نحوه نوشتن رزومه

همراه با انواع قالب رزومه و نمونه رزومه‌های استاندارد

آنچه درباره رزومه در این صفحه پیدا می‌کنید
آیا میدانستید که روزانه در ایران بیش از 800 رزومه ساخته می‌شود که فقط 30% از آنها منجر به استخدام می‌شوند!

رزومه چیست؟

رزومه (و معادل فارسی آن کارنامک) به خلاصه‌ای از مدارک و تجربیات فردی گفته می‌شود که در قالب نوشته با درج اطلاعاتی مانند سوابق تحصیلی، شغلی، مهارت‌های کاری و فردی (و هر محتوایی که برای استخدام شدن در سازمان، شرکت و... مورد نیاز باشد) در آن درج می‌شود. شما برای اینکه بتوانید شغل مناسب با درآمد عالی پیدا کنید باید در ابتدا، توانایی‌ها و مهارت‌های خود را خیلی خوب به دیگران معرفی کنید.

به طور مثال؛ شما یک حسابدار هستید و برای استخدام شدن در یک شرکت با درآمد بالا باید شناخت خوبی از شما داشته باشند. پس نیاز است در رزومه خود سوابق شغلی را با ذکر سمت شغلی، نام شرکت، سال‌های فعالیت، مهارت‌های فردی (مانند منظم و دقیق بودن، با حوصله، وقت شناس) و همینطور مهارت‌های نرم‌افزاری برای حسابرسی و در صورت مرتبط بودن رشته تحصیلی با تخصص شما، سوابق تحصیلی خود را با ذکر نام رشته تحصیلی، نام دانشگاه و سال فارغ التحصیلی و دیگر اطلاعات مورد نیاز را درج کنید.

مروری بر تاریخچه رزومه

رزومه از لغت انگلیسی Resume گرفته شده است و اگر بخواهیم معادل فارسی بهتری به غیر از کارنامک برای آن پیدا کنیم، میتوان از عبارت "توصیف تجربیات" استفاده کرد. اما به دلیل استفاده رایج از این کلمه، نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشورها هم از همین لغت رزومه (Resume) و یا سی وی (CV) استفاده می‌کنند. ریشه این واژه، فرانسوی می‌باشد و به معنی خلاصه است. برای اطلاعات بیشتر، مقاله "آشنایی با تاریخچه رزومه" را مطالعه کنید.

در نظر داشته باشید که برای شناخت هر شخصی نیاز است اطلاعاتی درست و منظم از سوابق او داشته باشیم، پس اگر بتوانیم اطلاعات رزومه را در قالب و فرمت استاندارد بنویسیم، شانس استخدام هم بالاتر می‌رود. این مقاله را تا انتها بخوانید تا شناخت بهتری از رزومه داشته باشید.

جدول مقایسه رزومه با سی وی (CV)

در این جدول تفاوت‌های اصلی بین رزومه (Resume) و سی‌وی (Curriculum vitae) بیان شده است
سی وی (Curriculum vitae) رزومه (Resume)
هدف برای مشاغل آکادمیک، تحصیلی و تحقیقاتی برای دیگر مشاغل
محتوا بیان هر چیزی که تا الان انجام داده‌اید تمرکز بر روی کارهای مهمی که انجام داده‌اید
اختصاصی شامل تحقیقات و موفقیت شما در مدرسه یا دانشگاه و سایر کارهای تحصیلی می شود مهارت‌های کلیدی کاری که شما را به شغل ایده‌آل‌تان برساند
اندازه بستگی به تجربیات شما دارد ولی معمولا بیشتر از سه صفحه می‌شوند بین یک الی دو صفحه (و به ندرت سه صفحه) می‌شوند
فرمت همیشه به صورت ترتیب زمانی (از گذشته تا به الان) به ترتیب زمانی و یا عملکردی
کلام آخر بیان مرور کلی از خودتان و زندگی‌تان بیان اختصاصی از موقعیت شغلی

رزومه‌های بالا با استفاده از رزومه ساز آنلاین سی‌وی‌رزومه ساخته شده‌اند

ساخت رزومه رایگان

آیا درباره رزومه سوال دارید؟

اگر شاغل و یا تازه کار هستید و درباره نحوه نوشتن رزومه سوال دارید این قسمت را حتما مطالعه کنید

 1. آیا در رزومه، فقط اطلاعات سابقه کاری نوشته می‌شود؟

  خیر. علاوه بر تجربیات و سوابق شغلی در رزومه کاری، شما باید سوابق تحصیلی، مهارت‌های فنی و فردی، علاقه‌مندی‌ها، تسلط بر زبان خارجی، دوره‌ها و گواهینامه‌هایی که دریافت کرده‌اید را در رزومه نیز درج کنید.

 2. آیا یک تازه کار هم میتواند رزومه داشته باشد؟

  بله. فرد تازه کار هم باید رزومه داشته باشد و همچنین اطلاعاتی مانند سوابق تحصیلی، مهارت‌ها، دوره‌های کارآموزی، فعالیت‌های غیر مرتبط مانند تدریس، پروژه‌ها و تحقیقاتی که در طول تحصیل انجام داده است را در رزومه خود بنویسد.

 3. در صورت نداشتن رزومه هم می‌توان استخدام شد؟

  بله. برای استخدام شدن، بدون رزومه هم میتوان اقدام کرد ولی در نظر داشته باشید که این کار تنها زمانی امکان پذیر است که شما در سازمان و یا شرکتی که میخواهید مشغول به کار شوید، شخصی معرف شما باشد.

 4. نکات کلیدی رزومه چیست و از چه اشتباهاتی باید اجتناب کرد؟

  استفاده از قالب‌های آماده استاندارد به شما کمک میکنند که بیشتر نکات کلیدی در رزومه را رعایت کنید و در این صفحه میتوانید قالب‌های رزومه متفاوتی را پیدا کنید که باعث شوند اشتباهات کمتری را نیز در رزومه داشته باشید.

 5. آیا یک رزومه برای موقعیت‌های شغلی متفاوت کافی است؟

  جواب هم بله است و هم خیر. برخی از زمینه‌های کاری نیاز به رزومه‌های خاصی دارند و اگر برای مشاغل مختلف در یک صنعت که به مجموعه مهارت‌های متفاوتی نیاز دارند، درخواست ارسال می‌کنید، احتمالاً به چندین نسخه از رزومه خود نیاز خواهید داشت.

 6. اگر در زمینه شغلی که درخواست می کنم تجربه نداشته باشم در رزومه چه بنویسم؟

  اگر هیچ تجربه کاری در زمینه شغلی که برای آن درخواست می‌دهید ندارید، سعی کنید سایر فعالیت‌ها و تجربیات گذشته را در رزومه درج کنید که نوشتن مهارت‌ها در اینجا هم به کمک شما می‌آیند.

رزومه ساز

برای ساخت رزومه می‌توان از نرم‌افزارهای جامع مختلفی مانند نرم افزار آفیس ورد (Word) استفاده کرد. ولی برای استفاده از این نرم افزارها باید در ابتدا بر روی آن مسلط شویم و سپس بعد از طی مدت زمان طولانی (که با توجه به اطلاعات رزومه می‌تواند متفاوت باشد)، در نهایت رزومه‌ای بسازیم که هیچگونه اطمینانی از درست و استاندارد بودن آن نداشته باشیم. اما امروزه رزومه سازها به کمک ما می‌آیند. ولی چگونه؟

رزومه سازها، نرم افزارهایی آفلاین و یا حتی آنلاین هستند که فرآیند ساخت رزومه را آسان کرده و با استفاده از آنها میتوانیم رزومه خود را بدون هیچگونه دردسری در کمترین زمان ممکن بسازیم (و البته ممکن است این نوع تعریف، برای بعضی از آنها متفاوت باشد). اما سوال بعدی این است که رزومه ساز آنلاین بهتر است یا آفلاین؟

معرفی رزومه ساز آنلاین

همه ما میدانیم که نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار آفلاین ساخت رزومه بر روی کامپیوتر کار چندان آسانی نیست و پس از اینکه نصب کردیم، شروع به وارد کردن اطلاعات میکنیم و پس از اتمام ساخت رزومه، دیگر با نرم‌افزار نصب شده کاری نداریم و پس از چند هفته که بخواهیم رزومه را ویرایش کنیم، ممکن است به هر دلیلی (مانند نصب سیستم عامل جدید، آپدیت نرم‌افزارها و...) دیگر به اطلاعات رزومه‌های ساخته شده دسترسی نداشته باشیم و دوباره رزومه جدید بسازیم.

بهترین رزومه ساز آنلاین

برای پیدا کردن یک رزومه ساز آنلاین خوب (علاوه بر رایگان بودن)، باید در ابتدا به آسان و سریع بودن آن توجه کنید. مثلا اطلاعات اضافی وارد نکنید، قالب نمایش رزومه مرتب و صفحه‌بندی منظم داشته باشد، قابلیت چند صفحه بودن را داشته باشد، رنگ‌بندی قالب‌های رزومه متنوع و دلخواه باشد، امکان کار کردن در کامپیوتر و موبایل را داشته باشد، ورود و ثبت‌نام راحتی داشته باشد و امکانات رزومه ساز باید طوری باشد که بتوانید بین 10 الی 20 دقیقه رزومه خود را بسازید.

رزومه‌سازهای آنلاین نیازی به نصب نرم‌افزار جداگانه‌ای ندارند و با استفاده از مرورگر اینترنت (Internet Browser) در کامپیوتر یا موبایل خود به رزومه ساز آنلاین دسترسی همیشگی خواهید داشت و میتوانید رزومه خود را ویرایش کنید و دوباره رزومه خود را دانلود کنید.

سی‌وی‌رزومه (CvResume)

رزومه ساز آنلاین فارسی زبان

همه ما می‌دانیم که یک رزومه حرفه‌ای برای یک استخدام موفق نیاز هست اما یک سوال پیش می‌آید که رزومه را با چه فرمت و قالبی تهیه کنیم؟

می‌خواهیم به همه سوالات شما درباره تهیه رزومه با معرفی یک نرم‌افزار آنلاین فارسی زبان برای ساخت رزومه حرفه‌ای پاسخ دهیم. سی‌وی‌رزومه (cvresume)، یک رزومه ساز آنلاین به زبان فارسی، انگلیسی، آلمانی و... می‌باشد که امکان تهیه رزومه در کمتر از 10 دقیقه را برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از ابزارهای هوشمند فقط کافیست که اطلاعات خود را وارد کرده و پس از اتمام ویرایش رزومه، فایل PDF رزومه خود را در بیش از 20 قالب رزومه متنوع با فرمت‌های استاندارد دانلود کرده و در نهایت فایل و یا لینک (نسخه آنلاین) رزومه خود را برای سایت‌های کاریابی، مدیران، دوستان و همکاران خود ارسال کنید.

 • انواع قالب رزومه در رزومه ساز cvresume.ir
  انواع قالب رزومه ساده و گرافیکی
 • نمونه رزومه‌های ساخته شده در رزومه ساز آنلاین
  نمونه رزومه مشاغل مختلف
 • ساخت رزومه با استفاده از نمونه رزومه
  ویرایش سریع نمونه رزومه
 • انواع قالب رزومه ساز
  انتخاب قالب رزومه
 • ثبت نام در رزومه ساز
  ثبت نام سریع در رزومه‌ساز
 • پیش نمایش رزومه در رزومه ساز سی وی رزومه
  مشاهده پیش‌نمایش رزومه در هنگام ویرایش
 • تغییر رنگ قالب رزومه
  تغییر رنگ و نوع قالب رزومه
 • پنل مدیریت رزومه ساز cvresume.ir
  پنل مدیریت رزومه‌های ساخته شده

آیا درباره رزومه ساز آنلاین سوال دارید؟

اگر تصمیم به ساخت رزومه دارید ولی از نحوه عملکرد رزومه‌ساز آنلاین سوال دارید حتما این قسمت را بخوانید

 1. چگونه قالب با فرمت مناسب برای رزومه انتخاب کنم؟

  معمولا چینش قالب‌ها به دو صورت تک ستون و دو ستون می‌باشند. اگر اطلاعات رزومه شما خیلی زیاد است و ممکن است بیشتر از دو صفحه باشد بهتر است از قالب رزومه تک ستونه استفاده کنید ولی اگر اطلاعات رزومه شما به اندازه یک یا دو صفحه است، سعی کنید از قالب‌های رزومه دو ستونه استفاده کنید که کل اطلاعات رزومه شما را در یک صفحه جمع‌بندی کند.

 2. آیا میتوانم عکس پرسنلی خود را در رزومه اضافه کنم؟

  قرار دادن عکس در رزومه، اجباری نیست و میتوانید قالبی را انتخاب کنید که نیازی به عکس نداشته باشد ولی اگر میخواهید که عکس پرسنلی خود را اضافه کنید میتوانید تصویر را از موبایل یا کامپیوتر خود انتخاب کنید و قبل از افزودن هم با استفاده از ویرایشگر تصویر رزومه ساز، اندازه و چرخش تصویر را اصلاح کنید.

 3. آیا امکان تغییر رنگ قالب رزومه وجود دارد؟

  یکی از ویژگی‌های تک این رزومه ساز، نامحدود بودن تغییر رنگ قالب رزومه است و میتوانید یک رزومه اختصاصی برای خود بسازید. یعنی شما میتوانید رزومه‌ای بسازید که کاملا گویای سلیقه شما باشد و برای کسی که رزومه شما را میخواند حس خوبی را ایجاد کند.

 4. برای ساختن رزومه به غیر از زبان فارسی چه کار باید کرد؟

  اگر شما به دنبال نوشتن رزومه به زبان انگلیسی، آلمانی، ترکیه استانبولی و... برای مهاجرت کاری و یا تحصیلی هستید، همین الان وارد رزومه ساز شوید و زبان رزومه را به زبان مورد نظر خود تغییر دهید.

  در حالت تغییر زبان رزومه، عناوین و چینش اطلاعات رزومه مطابق با زبان انتخاب شده تغییر خواهد کرد.

 5. آیا می‌توانم عنوان بخش (مانند سوابق شغلی) را در رزومه ساز تغییر دهم؟

  بله. در این رزومه ساز می‌توانید عنوان بخش‌ها را متناسب با شغل خود تغییر دهید. به طور مثال شغل فردی که رزومه می‌سازد، مدرس است و نیاز دارد که عنوان سوابق شغلی را به سوابق تدریس تغییر دهد.

 6. آیا امکان انتشار آنلاین رزومه خودم را دارم؟

  بله. پس از اینکه رزومه خود را ساختید، میتوانید علاوه بر دانلود فایل PDF رزومه، لینک رزومه را نیز دریافت کنید و برای شرکت، دوستان و همکاران خود ارسال کنید و یا حتی لینک نسخه آنلاین رزومه را در وبسایت شخصی و یا سایر وبسایت‌های کاریابی قرار دهید.

  یکی دیگر از ویژگی‌های خوب نسخه آنلاین رزومه این است که پس از ویرایش هم، دیگران رزومه شما را آپدیت شده خواهند دید.

قالب رزومه

مهمترین بخش یک رزومه، قالب رزومه است. اگر شما شخصی با تجربه باشید و محتوای رزومه شما بهترین باشد ولی قالب رزومه خوبی نداشته باشید ممکن است تاثیر خیلی بدی بر روی خواننده رزومه شما بگذارد. شما برای اینکه شانس استخدام خود را بالاتر ببرید بهتر است برای رزومه، قالبی زیبا (ولی به این منظور نیست که حتما گرافیکی باشد، قالب رزومه می‌تواند ساده هم باشد) و در فرمت اصولی و استاندارد برای رزومه خود انتخاب کنید.

بهترین قالب رزومه کدام است؟

به طور کلی نمیتوان گفت که بهترین قالب رزومه کدام است چرا که اطلاعات رزومه و نوع درخواست شما مشخص کننده نوع قالب خواهد بود.

اگر میخواهید رزومه تحصیلی برای دانشگاه و یا رزومه کاری با سمت رسمی مدیریت برای شرکتی ارسال کنید بهتر است قالب ساده انتخاب کنید ولی اگر شغل شما حالت رسمی ندارد و نیازمند یک طرح جذاب است (مثلا گرافیست، برنامه‌نویس، ادمین شبکه اجتماعی، حسابدار، مهندس عمران، دندانپزشک و...) بهتر است از قالب‌های مدرن و گرافیکی استفاده کنید.

در رزومه ساز آنلاین سی‌وی‌رزومه بیش از 20 قالب رزومه متنوع با رنگ‌بندی دلخواه و صفحه‌بندی دقیق وجود دارد که در کمتر از چند ثانیه فقط با تغییر قالب می‌توانید رزومه ساخته شده خود را در همه این ‌قالب‌ها مشاهده کنید و قالب مناسب رزومه خود را پیدا کنید.

انواع قالب رزومه

آیا درباره قالب رزومه سوال دارید؟

فراموش نکنید که در انتخاب قالب رزومه دقت کنید و اگر در پیدا کردن آن سوال دارید حتما این بخش را بخوانید

 1. کدام قالب رزومه برای من مناسب است؟

  با توجه به گفته‌های قبلی دقیقا نمیتوان گفت که کدام قالب برای شما مناسب است. فراموش نکنید که قالب مناسب رزومه از روی اطلاعات رزومه مشخص می‌شود. مثلا اگر شما یک گرافیست هستید قالب‌های گرافیکی و مدرن بهترین گزینه هستند و یا اگر یک مهندس برق هستید قالب‌های حرفه‌ای برای رزومه شما مناسب است.

 2. چند نوع قالب رزومه داریم؟

  قالب‌های رزومه در دسته‌های ساده، مدرن و گرافیکی تقسیم می‌شوند. در همه این دسته‌ها قالب‌ها هم به صورت تک ستون (یعنی کل اطلاعات رزومه در یک ستون پخش می‌شود) و هم به صورت دو ستونه هستند که در این حالت اطلاعات رزومه در دو قسمت متفاوت تقسیم شده که باعث می‌شود رزومه شما در تعداد صفحات کمتری نمایش داده شود و کل اطلاعات در یک نگاه برای خواننده رزومه مشخص باشد.

 3. قالب رزومه عکس دار انتخاب کنیم یا بدون عکس؟

  دو پاسخ متفاوت برای این پرسش وجود دارد؛ برخی از مشاغل به گونه‌ای هستند که ظاهر صاحب رزومه برایشان مهم است پس بهتر است که از قالب رزومه عکس دار انتخاب کنیم و اگر از قالب بدون عکس استفاده کنیم شاید شانس استخدام که پایین بیاید.

  پاسخ بعدی هم این است که این بخش از رزومه کاملاً شخصی است و به سلیقه خود شما بستگی دارد که در رزومه، عکس از خود قرار دهید یا نه.

 4. آیا قالب رزومه با CV (سی وی) متفاوت است؟

  بهترین پاسخ برای این پرسش آشنا شدن با فرق رزومه با سی وی است. در کشور ایران، برای استخدام شدن در شرکتی، رزومه می‌سازند و زمانی که میخواهند برای ادامه تحصیل و یا تدریس وارد دانشگاه شوند باید CV (سی وی) تهیه کنند.

  به طور کلی در قالب‌های CV جزئیات تحصیلات، تجربیات علمی، پروژه‌ها، تحقیقات و مقالات مطرح می‌شود و معمولا طول صفحات CV نسبت به رزومه بیشتر است. ولی در رزومه، کمتر به این موضوعات پرداخت می‌شود و فقط با مطرح کردن عناوین و توضیح مختصر از اهداف و نوع فعالیت رزومه شما تکمیل می‌شود.

دانلود فایل خام رزومه (فرمت Word)

برای اینکه از رزومه ساز آنلاین استفاده نکنید، می‌توانید یکی از فایل‌های خام رزومه در فرمت Word و رزومه شرکتی را دانلود کنید و با استفاده از نرم افزار ورد آفیس (Word)، محتوای آن را تغییر دهید و خروجی PDF آن را برای دیگران ارسال کنید. برای آموزش استفاده از این نرم افزار می‌توانید مقاله "آموزش ساخت رزومه با ورد (Word)" را مطالعه کنید.

نرم افزار Word برای ساختن رزومه مناسب نیست!

در نظر داشته باشید که کار با نرم افزار ورد آسان نیست و در هنگام ویرایش اطلاعات فایل Word ممکن است چینش قالب به هم بریزد و باید بر روی نرم افزار مسلط باشید تا بتوانید رزومه خود را در قالب خوب طراحی کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از رزومه ساز آنلاین استفاده کنید چرا که شما فقط اطلاعات رزومه خود را وارد خواهید کرد و درگیر تنظیم چینش قالب رزومه نخواهید بود و همینطور عناوین بخش‌ها را متناسب با اطلاعات خود تغییر دهید و در آخر در رزومه ساز می‌توانید رزومه ساخته شده را در بیش از 20 قالب متنوع با رنگبندی دلخواه در فرمت PDF دانلود کنید.

نمونه رزومه

انجام هر کاری در ابتدا سخت و دشوار است و این موضوع درباره نوشتن رزومه هم صدق می‌کند. پس از پیدا کردن یک موقعیت شغلی حالا وقت این است که رزومه‌ای برای خود بسازیم و در ابتدای ساخت رزومه با سوالات زیادی روبرو خواهیم شد، به طور مثال:

نمونه رزومه قابل ویرایش به چه صورت است؟

با استفاده از این نمونه رزومه‌ها در رزومه ساز آنلاین می‌توانید ساخت رزومه را با این نمونه‌ها شروع کنید و فقط با جایگزین کردن اطلاعات خودتان، رزومه خود را خیلی سریع بسازید. برای اینکه رزومه خود را سریع بسازید، وارد صفحه نمونه رزومه مرتبط با شغل شوید و با استفاده از گزینه "ویرایش در رزومه ساز" اقدام به ویرایش اطلاعات نمونه رزومه کنید.

حالا فرض کنید که بدون پیدا کردن پاسخ سوال‌هایتان، به سختی رزومه خود را ساخته‌اید و برای شرکت یا سازمانی که میخواهید در آنجا استخدام شوید ارسال می‌کنید. زمانی که از محل کار آینده‌تان جواب منفی بشنوید، این جواب منفی را در خودتان می‌بینید و هیچگاه از خود نخواهید پرسید که مشکل شاید از اطلاعات رزومه‌ام بوده باشد.

پاسخ سوال‌های شما پیش ما می‌باشد تا بتوانید با اطلاعات کامل، رزومه خوبی را در 10 دقیقه بسازید. با الگو قرار دادن نمونه رزومه کاری برای استخدام در اینجا می‌توانید به راحتی محتوای مناسب را در رزومه ساز آنلاین قرار دهید و پس از اتمام، رزومه خود را در انواع قالب رزومه دریافت کنید.

آیا درباره نمونه رزومه سوال دارید؟

نمونه رزومه‌ها سرعت ساخت رزومه را بالا می‌برند، اگر از نحوه استفاده آنها سوال دارید حتما این بخش را بخوانید

 1. آیا نمونه رزومه‌ها تاثیری در سرعت ساخت رزومه دارند؟

  فرض کنید میخواهید به یک سفر بروید ولی چون مسیر را به خوبی نمیشناسید ممکن است در حین سفر چندین بار گم شوید و همین موضوع باعث شود که سفر شما خیلی طول بکشد ولی وقتی از نقشه استفاده کنید مطمئن باشید خیلی سریعتر به مقصد می‌رسید.

  ساخت رزومه هم مانند سفر می‌ماند و شما با استفاده از یک نمونه رزومه و نقشه راه خیلی سریع رزومه خود را خواهید ساخت.

 2. چطور نمونه رزومه مناسب شغل خود را پیدا کنم؟

  وارد صفحه نمونه رزومه انواع مشاغل شوید و در قسمت جستجو نام شغل خود را بنویسید. سپس وارد صفحه نمونه رزومه مناسب شغل خود شوید و با استفاده از اطلاعات نمونه رزومه تکمیل شده به همراه آموزش نوشتن و نکات مرتبط با نمونه رزومه، رزومه خود را در رزومه ساز آنلاین تکمیل کنید.

  شما در رزومه ساز سی‌وی‌رزومه بیش از 50 نمونه رزومه قابل ویرایش ساخته شده دسترسی خواهید داشت.

 3. آیا می‌توانم نمونه رزومه را در رزومه ساز ویرایش کنم؟

  بله. می‌توانید برای ساخت رزومه خود از نمونه رزومه استفاده کنید و فقط محتوای آن را در رزومه ساز نسبت به اطلاعات خود تغییر دهید. برای انجام این کار وارد صفحه نمونه رزومه مرتبط با شغل خود شوید و سپس از طریق آن قسمت وارد رزومه ساز آنلاین شوید. در پایان مشاهده خواهید کرد که ویرایش اطلاعات نمونه به ساخت رزومه سرعت می‌بخشد.

 4. برای ساخت نمونه رزومه‌ها از چه منابعی استفاده شده است؟

  این نمونه رزومه‌ها با استفاده از اطلاعات رزومه‌های واقعی ساخته شده است. با بررسی و گردآوری اطلاعات بیش از هزاران رزومه قوی و واقعی، توانسته‌ایم نمونه رزومه‌های با کیفیت برای شما کاربران عزیز بسازیم. در نظر داشته باشید که این نمونه رزومه‌ها به صورت تخصصی برای مشاغل ساخته شده‌اند و سعی کنید از محتوای نمونه رزومه مرتبط با شغل خود استفاده کنید.

نمونه رزومه تکمیل شده برای شغل عکاسی
قالب رزومه گرافیکی و حرفه ای
قالب رزومه مناسب همه مشاغل
قالب رزومه حرفه ای
قالب رزومه گرافیکی
قالب رزومه کاری
بهترین قالب رزومه
قالب رزومه با رنگ بندی متنوع
قالب رزومه طراحی شده
نمونه رزومه مخصوص پرستاران
ساختن رزومه در قالب گرافیکی
رزومه ساخته شده در قالب حرفه ای
نمونه رزومه برای شغل مهمانداری هواپیما
قالب رزومه رنگ آبی
قالب رزومه
قالب رزومه کاری استخدامی
قالب رزومه برای استخدام
قالب رزومه گرافیکی سبز رنگ
نمونه رزومه برای استخدام
قالب رزومه ساز
ساختن رزومه رد قالب حرفه ای
قالب رزومه زیبا
قالب رزومه تحصیلی
قالب رزومه تکمیل شده
قالب رزومه ساده
قالب رزومه مدرن و رایگان
قالب رزومه رایگان کاری
قالب رزومه دو ستونه
قالب رزومه تک صفحه ای
قالب رزومه برای انواع شغل
نمونه رزومه ساخته شده برای مهندس مکانیک نمونه رزومه ساخته شده برای دندانپزشک نمونه رزومه ساخته شده برای حسابدار نمونه رزومه ساخته شده برای عکاس

ساخت رزومه در 10 دقیقه