رزومه ساز آنلاین

ساخت رزومه کاری و تحصیلی به زبان‌های مختلف در انواع قالب رزومه

ساخت رزومه رایگان

ویژگی‌های سی‌وی‌رزومه

تنوع قالب‌های رزومه

تنوع قالب‌های رزومه

با داشتن بیش از 20 قالب متنوع و استاندارد و همچنین با تغییر رنگ پایه قالب‌ها می‌توانید رزومه خود را در قالب اختصاصی تهیه و دریافت کنید.
رزومه ساز چند زبانه

رزومه ساز چند زبانه

با استفاده از ویژگی منحصر به فرد چند زبانه سی‌وی‌رزومه می‌توانید رزومه خود را اختصاصی به زبان فارسی و دیگر زبان‌های انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی بسازید.
مدیریت چندین رزومه

مدیریت چندین رزومه

با داشتن یک حساب کاربری می‌توانید چندین رزومه کاری و تحصیلی با محتوای متفاوت بسازید و همچنین رزومه ساخته شده را در پنل کاربری کپی و یا حذف کنید.
نمونه رزومه‌های آماده

نمونه رزومه‌های آماده

در سی‌وی‌رزومه با استفاده از نمونه رزومه‌های ساخته شده قابل ویرایش انواع مشاغل، می‌توانید در مدت زمان کمتری رزومه خود را تهیه کنید.

تعداد رزومه‌های ساخته شده در سی‌وی‌رزومه

+200,000

قالب‌های رزومه‌ساز سی‌وی‌رزومه

 • قالب رزومه کارجی
 • قالب رزومه جوانه
 • قالب رزومه سارگل
 • قالب رزومه تکین
 • قالب رزومه مارال
 • قالب رزومه درسا
 • قالب رزومه تیلدا
 • قالب رزومه مانی
رزومه ساز سی‌وی‌رزومه

سی‌وی‌رزومه، نرم‌افزاری سریع و آسان برای ساخت رزومه

قبل از اینکه بخواهیم رزومه خود را برای شرکت، سازمان و یا دانشگاهی ارسال کنیم باید در ابتدا اطلاعات شخصی، سابقه تحصیلی و شغلی، مهارت‌های فردی و نرم‌افزاری، لیست پروژه‌های انجام شده به همراه توضیحات و دیگر اطلاعات مورد نیاز را در قالبی استاندارد و حرفه‌ای با چینش اصولی و صفحه‌بندی منظم قرار دهیم. برای ساختن چنین رزومه‌ای با استفاده از نرم‌افزار Word کار به شدت سخت شده و زمان زیادی را باید صرف ساخت رزومه کنید. سوال این است، آیا روشی آسان و سریع برای ساخت رزومه وجود دارد؟

در اینجا رزومه ساز سی‌وی‌رزومه را به شما معرفی می‌کنم که می‌توانید به صورت آنلاین چندین رزومه با زبان‌های مختلف فارسی، انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی بسازید. همینطور در این رزومه ساز بیش از 20 قالب رزومه حرفه‌ای و استاندارد در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید رزومه خود را در قالب و رنگ اختصاصی در فرمت PDF دانلود کنید.

این رزومه ساز فارسی با دارا بودن امکانات پیشرفته‌ای مانند نمونه رزومه‌های قابل ویرایش، راهنمای ساخت رزومه، پیشنهاد عبارات مناسب و اطلاعات مهم در رزومه، بررسی کیفیت رزومه و بخش‌بندی اطلاعات، استفاده از آن را آسان کرده و خیلی سریع می‌توانید رزومه خود را بسازید.

نظرات و پیشنهادات کاربران

سروش پناهی
مهندس مکانیک
"این رزومه ساز فارسی به من کمک کرد تا بتوانم رزومه خیلی خوبی بسازم بدون اینکه اطلاعاتی از رزومه نویسی داشته باشم. از تیم خوب این رزومه ساز خیلی ممنونم چرا که به من کمک کردند تا شغل مورد علاقه خودم را بدون هیچ نگرانی پیدا کنم. من این رزومه ساز را به همه دوستانم معرفی کردم تا کمکی به آنها کرده باشم."
پریسا کریمی
حسابدار
"من تجربه خیلی بدی در هنگام تغییر شغل و پیدا کردن کار جدید داشتم و همیشه فکر می‌کردم که رزومه هیچ تاثیری در فرایند استخدام ندارد. ولی با معرفی خودم توسط رزومه‌ای که با این رزومه ساز ساخته بودم و تجربه استخدام موفق، متوجه شدم که رزومه اولین چیزی است که مدیر منابع انسانی به آن توجه می‌کند. خیلی ممنون سی وی رزومه 💕"
حسین محمدی
صاحب کسب و کار اینترنتی
"باید افتخار کنیم به داشتن جوانان ایرانی با این روحیه‌ی قوی در شرایط سخت که با وجود محدودیت‌ها توانسته‌اند این نرم‌افزار آنلاین ساخت رزومه برای فارسی زبانان را طراحی کنند. باید حامی این جوانان باشیم تا شاهد رشد خدمات آنلاین و سهولت در انجام کارهای زمان‌بر باشیم."
شما هم می‌توانید نظرات خود را از طریق فرم صفحه تماس با ما ارسال کنید.

سوالات متداول قبل از ساخت رزومه

 • چرا برای ساخت رزومه از این رزومه ساز آنلاین استفاده کنیم؟

  امکانات و ویژگی‌های حرفه‌ای رزومه ساز سی‌وی‌رزومه از قبیل بخش‌بندی اطلاعات رزومه، پیشنهاد نام و عبارات مهم در رزومه، نمایش کیفیت رزومه و راهنما برای بهبود اطلاعات، انواع قالب رزومه استاندارد، رنگ‌بندی متنوع قالب و دریافت رزومه در فرمت PDF، امکان ساخت سریع و آسان رزومه را برای شما فراهم می‌کند.

 • آیا ساخت و دانلود رزومه در سی‌وی‌رزومه رایگان است؟

  بله، شما پس از اتمام ساخت رزومه می‌توانید فایل PDF رزومه خود را به صورت رایگان و با واترمارک (cvresume.ir) دانلود و به صورت نامحدود اطلاعات رزومه را ویرایش کنید. در صورتی که نیاز داشتید که فایل PDF رزومه را بدون واترمارک دانلود کنید، می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی قالب رزومه را خریداری کنید و به صورت نامحدود، رزومه خود را دانلود کنید.

 • مدت زمان ساخت رزومه در سی‌وی‌رزومه چقدر است؟

  بستگی به این دارد که اطلاعات شما از قبل آماده باشد یا نه. در صورت آماده بودن اطلاعات با استفاده از این رزومه ساز می‌توانید در 10 دقیقه رزومه حرفه‌ای بسازید ولی در صورتی که اولین بار است که میخواهید رزومه بسازید با توجه به سرعت تایپ معمولی حداقل 20 دقیقه مدت زمان ساخت رزومه خواهد بود.

 • امکان ویرایش اطلاعات رزومه پس از دانلود فایل رزومه وجود دارد؟

  بله، پس از نهایی شدن اطلاعات رزومه و دانلود فایل رزومه، می‌توانید دوباره وارد صفحه ویرایشگر رزومه ساز شوید و بدون محدودیت رزومه خود را ویرایش کنید و سپس فایل جدید رزومه را دریافت کنید.

 • آیا امکان ساخت چندین رزومه با یک حساب کاربری وجود دارد؟

  بله. یکی از مزیت‌های این رزومه ساز داشتن چندین رزومه با یک حساب کاربری است و شما می‌توانید برای سازمان‌های متفاوت رزومه‌های اختصاصی با اطلاعات و مهارت‌های متفاوت داشته باشید. همچنین می‌توانید از رزومه‌های ساخته شده خود کپی کنید و با تغییرات مختصر یک رزومه جدید داشته باشید.

آیا پاسخ سوال خود را از بین این سوالات پیدا نکردید؟ — سوالات متداول