مشاهده نمونه رزومه
5
امتیاز نمونه رزومه
1646
 نفر

نحوه نوشتن رزومه راننده

نمونه رزومه راننده باید توانایی متقاضی را برای اطمینان از عملکرد مناسب وسایل نقلیه و سفر مطمئن و ایمن در تمامی زمان ها برجسته کند. راننده باید از سیستم‌های وسیله نقلیه مطلع بوده و قادر به رسیدگی به انواع مختلفی از مشکلات اعم از ساده تا پیچیده باشد. متقاضی باید مهارت‌های ناوبری برتر داشته باشد و قادر به برنامه‌ریزی مسیرهای کارآمد باشد. رزومه راننده برنده باید مهارت‌های ارتباطی عالی و همچنین مهارت‌های برتر خدمات مشتریان را به نمایش بگذارد. با استفاده از یکی از رزومه‌های آزمایش شده، و دنبال کردن این نکات مفید در مورد ایجاد رزومه، در مسیر یافتن شغلی که به دنبال آن هستید، موفق خواهید بود.

نمونه خلاصه شرح حال

بزرگ‌ترین موفقیت‌ها و ویژگی‌های خود را ذکر کنید. به یاد داشته باشید که از افعال استمراری قدرتمند و اطلاعات خاص شغلی استفاده کنید. برجسته کردن ویژگی‌های کلیدی و استعدادهای خود که شایستگی و صلاحیت شما را ثابت می‌کنند، بسیار مهم می‌باشد. مثال زیر را ببینید.

راننده‌ای با تجربه و قابل اعتماد با تجربه گسترده در حمل و نقل کالا و مسافران. دارای مهارت در قوانین رانندگی ایمن و قوانین ترافیک. داشتن سابقه رانندگی خوب و همچنین داشتن سابقه کاری در مورد رضایت مشتریان. با تجربه در نگهداری و تعمیرات جزئی وسایل نقلیه. متعهد به ایمنی و حمل و نقل موفق کالا، مسافران و وسایل نقلیه.

نمونه جملات سابقه اشتغال

تمام موقعیت‌های مربوط به راننده را فهرست کنید. به یاد داشته باشید که از افعال استمراری قوی استفاده کنید و به دستاوردهای خاص شغلی اشاره کنید که ثابت می‌کند شما یک متقاضی عالی هستید. مثال زیر را ببینید.

  • 300,000 کیلومتر رانندگی بدون تصادف و حادثه‌ای
  • برنده جایزه بهترین راننده در سال
  • حمل مطمئن و صحیح کالا به مقصد
  • خواندن نقشه و شناسایی سریع‌ترین مسیرها
  • تلاش برای برآورده کردن نهایت رضایت مشتری

نمونه بخش آموزش

تمام مدارک و گواهی‌ها را در اینجا فهرست کنید. هرگونه افتخار و امتیاز نیز باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد. اگر مدرکی بالاتر از مدرک کارشناسی داشته باشید، ممکن است احتیاجی به ذکر کردن مدرک دبیرستان نباشد.

نمونه بخش مهارت

رزومه راننده برجسته، مانند این مثال، شامل تعدادی از مهارت‌های تاثیرگذار خواهد بود که کارفرما به دنبال آن است. مدیر استخدام به دنبال یک راننده با مهارت‌های رانندگی و برنامه‌ریزی برتر می‌باشد. مثال زیر را ببینید.

  • مهارت‌های عالی رهبری.
  • دانش فنی و الکتریکی.
  • مهارت کار با دست.
  • مهارت‌های قوی خدمات مشتری.

راننده چه کار می‌کند؟

رانندگان متخصصان امور حمل و نقل بوده که مسافران، کالاها و وسایل نقلیه را جابجا می‌کنند. آنها به دنبال ارائه خدمات موثر و ایمن و خوشایند به مشتریان هستند. رانندگان توانایی نقشه خوانی داشته و قادر به پیدا کردن سریع‌ترین مسیرهای رانندگی می‌باشند. آنها دارای قدرت تشخیص عالی بوده و می‌توانند به سرعت تصمیم بگیرند. یک متقاضی ایده‌آل برای شغل راننده، دارای مهارت‌های مکانیکی، راهیابی، و عیب یابی بسیار عالی می‌باشد.