نمونه رزومه برق کار

آموزش نحوه نوشتن رزومه

یک نمونه رزومه تایید شده برای یافتن شغلی که شما در سال 1398 به دنبال آن هستید. شما می‌توانید این نمونه رزومه برقکار را ویرایش کنید تا یک شروع سریع داشته باشید و به راحتی در عرض چند دقیقه یک رزومه عالی بسازید. تنها جزئیات را پر کرده، رزومه جدید را دانلود کنید و درخواست کاری خود را از امروز آغاز کنید!

ساخت رزومه در 10 دقیقه
تصویر نمونه رزومه برق کار
مشاهده اطلاعات نمونه رزومه
5
میانگین امتیاز نمونه رزومه
2004
 نفر به این رزومه امتیاز داده‌اند

نحوه نوشتن رزومه برق کار

یک برق‌کار باید در آزمایش تشخیصی و نصب سیستم الکتریکی مهارت داشته باشد. وی باید در مورد قوانین ملی الکتریکی و از قوانین سازگار با مقررات مطلع باشد.

در رأس مسئولیت‌های آن‌ها، وظیفه اطمینان از این است که دستورالعمل‌های ایمنی رعایت می‌شوند و سیستم‌های الکتریکی با کدهای مربوطه هم کاری می‌کنند. برقکاران باید مهارت‌های عالی مدیریت پروژه داشته و بتوانند تحت فشار کار کنند. آن‌ها باید قادر به کار مستقل و نیز در محیط‌های تیمی باشند.

همچنین برقکاران باید به جزئیات توجه داشته باشند، زیرا بیشتر کار آن‌ها نیازمند دقت بسیار زیاد می‌باشد.

رزومه یک برقکار موفق باید مهارت‌های مکانیکی و سازمانی برتر و همچنین درک قوی از استانداردهای ایمنی را مشخص کند. با استفاده از یکی از رزومه‌های بررسی شده، و دنبال کردن این نکات مفید در مورد ایجاد رزومه، در مسیر یافتن شغلی که به دنبال آن هستید، موفق خواهید بود.

نمونه خلاصه شرح حال

بزرگ‌ترین موفقیت‌ها و ویژگی‌های خود را در اینجا ذکر کنید. به یاد داشته باشید که از افعال استمراری قدرتمند و اطلاعات خاص شغلی استفاده نمایید. برقکاران باید بتوانند با ارائه خدمات فوق العاده، با هدف فراهم کردن کار و امنیت عالی، مشتریان را از آغاز تا پایان خشنود کنند. برجسته کردن ویژگی‌های کلیدی خود که به طور موثر شرایط و دستاوردهای شما را به نمایش می‌گذارند برای این شغل مهم و حیاتی می‌باشد.

برقکار با شور و اشتیاق فوق العاده و با تجربه فراوان در تأسیسات مسکونی، تجاری و صنعتی. دارای مهارت در کار با مشتریان برای ارائه خدمات ارتباطی یکپارچه و خدمات سطح بالا.  ماهر در عیب یابی و اجرای تست های تشخیصی، برای اطمینان از اینکه تمام سیستم ها با قوانین و مقررات مربوطه منطبق می شوند. تجربه بسیار زیاد در نصب و حفظ سیم کشی، کنترل و سیستم های روشنایی هم در محیط های مسکونی و هم تجاری. داشتن رهبری، فداکاری و بیش از پنج سال تجربه ارائه خدمات برتر به مشتریان.

نمونه جملات سابقه شغلی

تمام موقعیت‌های مربوط به برق کاری یا موقعیت‌هایی که وظایف و مهارت‌های لازم را برای موقعیت برقکار لازم دارند را فهرست کنید. به یاد داشته باشید که از افعال استمراری قوی استفاده کنید و به دستاوردهای خاص شغلی که اثبات می‌کند شما یک متقاضی ایده‌آل هستید، اشاره نمایید.

 • ارتباط با مشتریانی که طرح‌ها و نمودارهای فنی را با توجه به نیازها و خواسته‌های خود ایجاد می‌کنند.
 • شناسایی مشکلات الکتریکی با انواع دستگاه‌های تست و حل مشکلات آن.
 • پیروی از مقررات ساختمان ایالتی و محلی براساس کد ملی برق در تمام زمان‌ها.
 • تعویض یا تعمیر سیم کشی، فیکسچر، سیستم‌ها، و تجهیزات با استفاده از جایگزینی مناسب تجهیزات.
 • همکاری موفق با متخصصان و معماران در طول پروژه‌ها.
 • بررسی اجزای الکتریکی مانند ترانسفورماتورها و مدارشکن برای اطمینان از اینکه تمام سیستم‌ها به آرامی و به طور ایمن در حال کار کردن می‌باشند.

نمونه بخش سابقه تحصیلی

تمام مدارک و گواهی ها را در اینجا فهرست کنید. هر گونه افتخار و امتیاز نیز باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد. اگر مدرکی بالاتر از مدرک کارشناسی داشته باشید، ممکن است احتیاجی به ذکر کردن مدرک دبیرستان نباشد.

 • 1392-1388، کارشناسی مهندسی برق، دانشگاه علوم و تحقیقات
 • 1394-1392، کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش قدرت، دانشگاه تهران

نمونه بخش مهارت

رزومه برقکار حرفه‌ای، مانند این مثال، شامل تعدادی از مهارت‌های تاثیرگذار خواهد بود که کارفرما و یا مشتری به دنبال آن هستند. برای اینکه به عنوان متقاضی مناسب در نظر گرفته شوید باید خود را به عنوان فردی بسیار توانا و حساس به جزئیات معرفی نمایید که مهارت‌های مکانیکی و دانش الکتریکی بالایی دارد. دقت کنید که مهارت‌های خاص شغلی را در بر داشته باشید.

 • تاسیسات الکتریکی.
 • مهارت‌های تفسیر طرح.
 • ابزار دستی و قدرتی.
 • برنامه‌ریزی استراتژیک.
 • حساس به جزئیات.

برقکار چه کاری انجام می‌دهد؟

نصب، نگهداری و تعمیر سیم کشی برق، تجهیزات و وسایل. وظیفه‌ی برقکاران، اطمینان از کار تمام وسایل برقی مطابق با کدهای مربوطه می‌باشد. برقکار می‌تواند سیستم‌های الکتریکی را در شهرها نظیر چراغ‌های خیابان، سیستم‌های نظارت و دیگر سیستم‌های کنترل الکتریکی را نصب کند. برقکاران باید مهارت‌های عیب‌یابی بالایی داشته باشند و تخصص خود را به عنوان نصاب در حوزه فعالیت خود نشان دهند. یک متقاضی ایده‌آل دارای مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن می‌باشد و مجوز و گواهی‌ها را برای فعالیت تجارت خود بدست می‌آورد.

ساخت رزومه در 10 دقیقه