1. نمونه رزومه
 2. کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 3. برنامه نویس و توسعه دهنده وب

نمونه رزومه برنامه نویس و توسعه دهنده وب

مشاهده نمونه رزومه
5
امتیاز نمونه رزومه
11,172
 نفر

نحوه نوشتن رزومه برنامه نویس و توسعه دهنده وب

رزومه یک برنامه نویس و طراح وب باید توانایی متقاضی در ایجاد، مدیریت و اصلاح وب سایت را برجسته کند. یک برنامه نویس و توسعه دهنده وب باید در ارائه خدمات بهینه به مشتریان و همچنین در تمام زمینه‌های توسعه وب مهارت کافی را دارا باشد. در رزومه برنامه نویس و توسعه دهنده وب نشان دادن مشخصات خاص متقاضی مانند مهارت‌های برنامه نویسی وب و مهارت‌های طراحی رابط کاربری وب مهم می‌باشد. متقاضی باید تجربیات مرتبط با حرفیه‌ی خود داشته باشد و بتواند از آن‌ها در مدیریت مؤثر پروژه‌های توسعه وب استفاده کند. با استفاده از رزومه‌هایی که به صورت عملی تست شده و با رعایت نکات زیر، ساخت رزومه کاری خود را شروع کنید و در یافتن شغل برنامه نویسی و توسعه دهنده وب مورد نظر خود موفق باشید.

نمونه خلاصه مشخصات

در این بخش بزرگترین دستاورد‌ها و ویژگی‌های خود را برجسته کنید. به یاد داشته باشید که تا جایی که ممکن است از بهترین فعالیت‌های عملی و توانایی‌های خود استفاده کنید. برجسته کردن خصوصیات و استعدادهای کلیدی شما که موفقیت‌های شما را اثبات می‌کند بسیار مهم می‌باشد. به نمونه زیر توجه کنید.

توسعه دهنده وب باتجربه و مهارت در تمام مراحل توسعه وب پیشرفته. آشنایی کامل در فرایند رابط کاربر، تست و عیب یابی. متخصص در زمینه طراحی، نصب، تست و نگهداری سیستم‌های وب. دارای مجموعه‌ای متنوع از مهات‌های برنامه نویسی. دارای مهارت در زمینه‌های جاوا، ASP، NET (شبکه)، C#، IIS، Tomcat (تامکت)، Microsoft SQL Server. با توانایی انجام پروژه به صورت تکی و همکاری گروهی.

نمونه سابقه اشتغال

 تمام موقعیت‌های مربوط به برنامه نویسی و توسعه وب را لیست کنید. به یاد داشته باشید که از بهترین فعالیت‌های عملی خود نیز استفاده کنید و دستاورد‌های مهم شغلی را ذکر کنید، که ثابت می‌کند یک متقاضی عالی هستید. نمونه زیر را مشاهده کنید.

 • طراحی، توسعه، تست و نگهداری برنامه‌های وب.
 • عیب یابی و اصلاح برنامه‌های وب.
 • نوشتن گزارش SQL  و ذخیره فرایند.
 • توانایی کار کردن به طور مستقل و تیمی.
 • به اجرا درآوردن نظرات مشتری در طراحی برنامه‌ها و نیاز‌های سیستمی.
 • به روز بودن در تمامی سیاست‌ها و رویه‌های مربوط به روش‌ها و استاندارد های کیفی و کاربردی.

نمونه بخش آموزش

 تمام مدارک و گواهینامه‌های خود را در این بخش لیست کنید. باید هر افتخاری یا تمایزی که دارید را نیز در اینجا ذکر کنید. اگر دارای مدرکی بالاتر از مدرک لیسانس باشید، احتیاجی به درج مدرک دبیرستان نمی‎‌باشد.

نمونه بخش مهارت ها

 رزومه یک برنامه نویس و توسعه دهنده وب برجسته، تعدادی مهارت چشمگیر را شامل می‌شود که کارفرمای شما در جستجوی آن‌ها است. به نمونه زیر توجه کنید!

 • طراحی بصری.
 • رابط کاربر.
 • مدیریت پایگاه داده.
 • مهارت در رهبری قدرتمند .
 • برنامه نویسی.

یک برنامه نویس و توسعه دهنده وب چه کارهایی انجام می‌دهد؟

 برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب افرادی حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و توسعه وب هستند. آن ها در طراحی، برنامه نویسی و اصلاح وب سایت‌ها مهارت دارند، همان طور که برنامه نویسان در برنامه نویسی و اصلاح برنامه‌ها مهارت دارند. توسعه دهندگان وب فرآیند‌های مربوط به چیدمان و عملکرد وب سایت‌ها را کنترل می‌کنند و برنامه نویسان به بهبود شرایط و عملکرد برنامه‌ها می‌پردازند. آن‌ها تلاش می‌کنند تا انتظارات مشتریان را برآورده کنند و می‌خواهند تا برنامه‌ها و وب سایت‌هایی با دید بصری جذابتر و کاربردی‌تر ایجاد کنند. یک متقاضی ایده آل دانش بالایی در زمینه رابط کاربری و عملکرد وب و نرمافزار دارد.