نمونه رزومه خلبان

داشتن یک رزومه کاری حرفه ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید شغل خوبی را در سال جدید تجربه کنید. شما می‌توانید با ویرایش این نمونه رزومه خلبان، شروع به ساخت رزومه کنید و به راحتی در کمتر از ده دقیقه یک رزومه کامل و حرفه ای بسازید. فقط با جایگزین کردن اطلاعات، رزومه جدید خود را در قالب PDF دانلود کنید و از همین امروز درخواست شغلی خود را ارسال کنید!

4
میانگین امتیاز نمونه رزومه
بیش از 100
 نفر به این رزومه امتیاز داده‌اند

نحو نوشتن رزومه خلبان

 رزومه خلبان باید توانایی متقاضی برای پرواز ایمن مسافر و کالا از یک مکان به مکان دیگر را به روشنی بیان کند. رزومه موفق باید مهارت‌ها و تجربه‌های پرواز متقاضی را برجسته کند. همچنین باید دید فضایی و مهارت‌‌های هماهنگی بالای خود را مشخص کنید. رزومه باید توانایی شما در ایجاد تصمیمات سریع خوب و حفظ آرامش در وضعیت‌های پرتنش را به نمایش بگذارد. با استفاده از رزومه‌های تست شده، و دنبال کردن نکات مفید این مقاله در مورد ساخت رزومه، در مسیر یافتن شغلی که به دنبال آن هستید، موفق خواهید بود.

نمونه خلاصه شرح حال

 بزرگترین موفقیت‌ها و ویژگی‌های خود را در اینجا ذکر کنید. به یاد داشته باشید که از افعال استمراری قدرتمند و اطلاعات خاص شغلی استفاده کنید. خلبانان باید مهارت‌های فنی و تجربه تحسین برانگیز کاری و یا آموزشی داشته باشند. برجسته کردن ویژگی‌های کلیدی خود که به طور موثر شرایط و دستاوردهای شما را به نمایش می‌گذارند بسیار مهم است. مثال زیر را ببینید.

 خلبان باتجربه و متعهد، دارای توانایی پرواز و انجام تمام وظایف فنی مربوط به پرواز در سطح تخصصی.  توانایی نظارت بر عملکرد سیستم‌های ایمنی و برقراری ارتباط با کنترل کننده‌های ترافیک هوایی. قادر به مدیریت موثر خدمه پرواز و چند وظیفه برای رسیدن به موفقیت پرواز. کاملا متعهد به ایمنی و رضایت مسافران.

نمونه سابقه اشتغال

 تمام موقعیت‌های مربوط به خلبانی را فهرست کنید. به یاد داشته باشید که از افعال استمراری قوی و دستاوردهای خاص شغلی اشاره کنید که ثابت می‌کند شما یک متقاضی عالی هستید. مثال زیر را ببینید.

  • انجام کار با خدمه پرواز بدون خستگی برای عملکردی ایمن و سیستماتیک.
  • حفظ آرامش در شرایط اضطراری پرواز برای ایمنی و رضایت مسافران.
  • تعیین خدمه پرواز و انجام دقیق وظایف.
  • ارتباط با بخش هدایت و راهبری به منظور یافتن بهترین مسیرهای پروازی.
  • متعهد و متمرکز بر عملیات‌های پروازی ایمن و کارآمد.

نمونه بخش آموزش

 تمام مدارک و گواهی نامه‌ها را در اینجا فهرست کنید. هر گونه افتخار و دستاورد نیز که دارید را باید در بخش از رزومه مورد توجه قرار گیرد. اگر مدرکی بالاتر از مدرک لیسانس دارید، احتیاجی به ذکر مدرک دبیرستان نمی‌باشد.

نمونه بخش مهارت

 رزومه یک خلبان برجسته، شامل تعدادی از مهارت‌های تاثیرگذار خواهد بود که کارفرما و یا مشتری شما به دنبال آن هستند. برای اینکه به عنوان یک متقاضی قوی در نظر گرفته شوید، باید خود را فردی قابل اعتماد و دارای نظم، با درک قوی ریاضی، فیزیک و عملکرد هواپیما نشان دهید. دقت کنید که رزومه شما مهارت‌های خاص شغلی را در بر داشته باشد. مثال زیر را ببینید.

  • فن‌آوری هواپیما.
  • آگاهی فضایی و مکانی.
  • مهارت‌های ارتباطی قوی.
  • مهارت‌های رهبری.

خلبان چه کاری انجام می دهد؟

خلبانان، متخصصان حمل و نقل حرفه‌ای هستند که هواپیماها را هدایت می‌کنند. خلبانان، مسافران و یا محموله‌ها را از یک مکان به مکان دیگر حمل می‌کنند. خلبانان ممکن است بسته به ماهیت پرواز، یک سفر ترکیبی یا کوتاه و یا طولانی داشته باشند. آن‌ها ممکن است برای اهداف تفریحی، تبلیغاتی و تجاری پرواز کنند. هدف اصلی یک خلبان، انتقال ایمن و به‌موقع مسافر و کالا می‌باشد. برای انجام این کار، خلبانان باید الگوهای آب و هوایی را بررسی کرده و با متخصصان کنترل ترافیک هوایی برای تضمین پرواز امن ارتباط برقرار کنند. استراحت کافی و تمرکز نیز برای موفقیت خلبان ضروری است. یک متقاضی ایده‌آل دارای مدرک کارشناسی در رشته عملیات هواپیما، هوانوردی، مهندسی هوا و فضا، یا یک رشته مرتبط است. همچنین به جواز، آموزش و ساعات پرواز نیاز خواهد داشت.

برای ساخت رزومه حرفه‌ای و استاندارد، نمونه رزومه خلبان را الگوی محتوای خود قرار دهید.