1. نمونه رزومه
 2. آموزش و پژوهش
 3. دانش آموز دبیرستان

نمونه رزومه دانش آموز دبیرستان

مشاهده نمونه رزومه
5
امتیاز نمونه رزومه
5,009
 نفر

نحوه نوشتن رزومه دانش آموز دبیرستان

رزومه دانش‌آموز دبیرستان بایستی شور و انگیزه فرد را برای یادگیری و کار برای رسیدن به اهدافش را به خوبی نشان دهد. رزومه برای یافتن هردو کار تابستانی و یا اشتغال دائمی بایستی مهارت‌هایتان را برجسته کند و توانایی‌هایتان را در انجام دادن کارها نشان دهد. دانش‌آموزان دبیرستانی بایستی قادر باشند که بصورت مستقل و نیز با دیگران کار کنند. آن‌ها بایستی قابل اعتماد، وقت شناس و متعهد به‌ انجام ماموریت سازمان یا موسسه باشند. یک رزومه قوی دانش‌آموز دبیرستانی بایستی حاوی مهارت‌های ارتباطات عالی و مدیریت زمان باشد. تحصیلات شما بایستی مرکز توجه اصلی در رزومه شما باشد. معدل و نمرات بالا، مشارکت در فعالیت‌های فوق برنامه و هر جایزه‌ای که کسب کرده‌اید را برجسته کنید. هرگونه موفقیت و یا نقش‌های رهبری که داشته‌اید برای معرفی شما تعیین کننده و کلیدی است. با استفاده از یکی از رزومه‌های تست شده و با رعایت این نکات مفید در مورد ساخت رزومه کاری، در یافتن شغلی که مد نظر شماست موفق خواهید بود.

نمونه خلاصه مشخصات

  بزرگترین دستاورد‌ها و ویژگی‌های خود را در اینجا برجسته کنید. به یاد داشته باشید تا جایی که ممکن است از فعالیت‌ها و ویژگی‌های قوی خود استفاده کنید. یک دانش‌آموز دبیرستانی موفق با انگیزه و متمرکز است. هرگونه موفقیت و یا نقش‌های رهبری که داشته‌اید و نیز هر نوع تجربه کاری‌ را در این قسمت بیان کنید. به نمونه زیر توجه کنید.

 دانش‌آموز دبیرستانی مبتکر و متعهد و با مهارت‌های تحلیلی قوی و اخلاق کاری جدی. دارای توانایی‌ سازماندهی عالی، مهارت‌ در مدیریت چند کار و دارای انگیزه برای رسیدن به اهداف. ماهر در زمینه کار کردن بطور مستقل و گروهی به منظور رسیدن به موفقیت. متعهد به انجام کامل ماموریت در گروه جهت تبدیل شدن به عضوی مثبت و استفاده از مهارت‌های خود جهت انجام دادن ماموریت‌های شرکتی.

نمونه سابقه کار

  تمامی تجربیات علمی و کاری را در این قسمت لیست کنید. اگر سابقه اشتغال بصورت فهرست‌بندی شده ندارید، مطمئن شوید که دوره‌ها، فعالیت‌های فوق برنامه، دوره‌های اینترنتی یا تجربیاتی که شما را تبدیل به فردی منحصر بفرد و مطلوب کرده است را بیان کنید. به یاد داشته باشید که از فعالیت‌های قدرتمند خود استفاده کنید و دستاوردهای خاص و مهم شغلی‌تان را که ثابت می‌کند یک متقاضی عالی هستید ذکر کنید. به مثال زیر توجه کنید:

 • خدمت بعنوان ویرایشگر ارشد در روزنامه مدرسه به‌مدت 2 سال
 • همکاری با سایر دانش آموزان و معلمان در انتشارات.
 • نظرات عالی برای موضوعات انتشارات آینده
 • انجام دادن مصاحبه‌ها و تحقیقات از منابع.
 • ایجاد تعادل در مطالعات با استفاده از فعالیت‌های فوق برنامه و وظایف شغلی
 • مهارت‌های ارتباطی قوی که منجر به تولید مصاحبه‌ها و داستان‌های جالب می‌شود .

نمونه بخش آموزش

تمام مدارک و گواهینامه‌ها را در این بخش از رزومه لیست کنید. هر افتخاری یا برتری را نیز باید در اینجا ذکر کرد.

نمونه بخش مهارت‌ها

 یک رزومه برجسته دانش‌آموز دبیرستان، مانند این نمونه، تعدادی از مهارت‌های چشمگیر را شامل می‌شود که کارفرمای شما در جستجوی آن می‌باشد. مطمئن شوید مهارت‌های مربوط به موقعیت شغلی که مد نظرتان هست را بیان کنید.

 • روابط عمومی بالا
 • مهارت در انجام چند کار
 • مهارت در فناوری‌های پیشرفته
 • روحیه کار گروهی
 • مهارت‌های رهبری گروه

دانش‌آموز دبیرستان چه کار می‌کند ؟

دانش‌آموزان دبیرستان افرادی هستند که در دوره دبیرستان هستند. دانش آموزان دبیرستان بطور شاخص به مدت 4 سال تحصیل می‌کنند. یک دانش‌آموز دبیرستان موفق باید با انگیزه باشد و علاقه‌مند به مطالعه باشد. پیشرفت دانش‌آموز دبیرستان با استفاده از ارزیابی‌های رسمی و غیر رسمی ارزیابی می‌شود. برای رفتن به آموزشگاه دیگر یا یافتن شغل تابستانی و یا یافتن شغل‌های برای بعد از فارغ التحصیلی رزومه شما می‌تواند بطور شگفت انگیزی در انتخاب‌ شدن شما تاثیر بگذارد. در مورد این‌ که چگونه می‌توانید رزومه دانش‌آموز دبیرستان را بنویسید، بیشتر بخوانید.